Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Prekių pristatymas

 

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes, pasirinkus pristatymą į namus ar nurodytu adresu, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 3 darbo dienas (jei prekės aprašyme nenurodytas kitas terminas) po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „MONVIKA“ sąskaitą.  Dėl tikslaus pristatymo laiko su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu.


Pristatymo kainos

  • Jei užsakymo suma  nuo 10,- EUR iki 50,- EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 5,- EUR papildomą mokestį.
  • Jei užsakymo suma  nuo 51,- EUR iki 100,- EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 7,00 EUR papildomą mokestį.
  • Jei užsakymo suma  nuo 101,- EUR iki 300,- EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 10,- EUR papildomą mokestį.
  • Jei užsakymo suma  nuo 301,- EUR iki 600,- EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos už 15,- EUR papildomą mokestį.
  • Jei užsakymo suma  nuo 601,- EUR prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai.
  • Prekių atsiėmimas parduotuvėje – NEMOKAMAS (Atsiimti per 3 darbo dienas nuo užsakymo)

*Pristatymo į Kuršių Neriją mokestis - 25,- EUR.

 

Prekių atsiėmimas

1. Prekių pristatymo metu patikrinkite su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir komplektiškumą. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje, manifeste, PVM sąskaitoje – faktūroje), laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Jei pastebėjote siuntos pažeidimą, pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje, manifeste) bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašykite laisvos formos siuntos pažeidimo aktą.

2. Jūs taip pat galite atsiimti prekes iš Pardavėjo parduotuvės, esančioje adresu Jurginų g.1 , Panevėžys. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir Pardavėjo darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).